22 november Gedachteniszondag

22 november Gedachteniszondag

Zondag 22 november a.s. zullen we onze gemeenteleden gedenken die het afgelopen kerkelijk jaar overleden zijn. I.v.m. de maatregelen van de overheid rond het coronavirus zal deze gedachtenisdienst beperkt toegankelijk zijn, alleen voor nabestaanden en voor wie meewerken aan de dienst.

De dienst begint om 9.30 uur in het Anker en wordt online uitgezonden via www.kerkdienstgemist.nl.

We willen op deze zondag iedereen die zelf een kaarsje wil opsteken om een geliefde te herdenken, daartoe de gelegenheid geven. De kerk zal vanaf 11.00 uur tot 12.00 uur open zijn voor alle gemeenteleden en voor alle inwoners van ons dorp.

Daarbij worden natuurlijk de 1,5 meter en andere adviezen van de overheid in acht genomen. Tijdens de openstelling zal Ties Molenhuis afwisselend orgel en piano spelen.